Wybory Mr Rubber Poland 2018

Znamy kandydatów do tytułu Mr Rubber Poland 2018.

Poznajcie wielką trójkę! Wielkie brawa za odwagę. Trzymamy kciuki za wszystkich a głosujemy osobiście stawiając się tłumnie w Klubie VooDoo już 19 maja!

1. PIOTR aka PETER PAN

2. MATEUSZ aka SCOOBYZdjęcie użytkownika Greg Osko.

3. KAMILZdjęcie użytkownika Greg Osko.

Kandydatów będziecie już mogli poznać podczas „Szamy w słoiku” czyli tradycyjnego spotkania w RESTAURACJA SŁOIK ! Kiedy? W piątek 18.05 godz. 20.30. CENA: 60 zł/os. Wymagana rezerwacja pod adresem: rubberpol@interia.pl (zostało kilka miejsc). Będzie to okazja do poznania Kandydatów do tytułu Mr. Rubber Poland ’18, jurorów i gości z całego świata.

Po SZAMIE (od godz.23.00) zapraszamy na picie i socjalizowanie się w Lodi Dodi. Specjalnie na ten wieczór piwnice na ul. Wilczej zostają otwarte tylko dla nas! Impreza na luzie – nie obowiązuje dresscode!Zdjęcie użytkownika Greg Osko.

Na uroczystą galę podczas której poznamy Mr Rubber 2018 zapraszamy w sobotę o godz. 20:00 do klubu VooDoo (Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A).Zdjęcie użytkownika Maciej Chojnacki.

Imprezą towarzyszącą jest Oscura Multifetish Party – to jej 4 edycja.  Charakterystyczne dla Oscury jest jej multifetyszowość oraz ścisły dress code. W jednym miejscu spotkać będzie można miłośników skór, gum, mundurów, czy strojów sportowych.

 

Nie czekaj na ostatnią chwilę! Bilety wyprzedają się szybko. Na „wejściu” w dniu imprezy będzie ich niewiele!

Bilety na imprezę można kupić tutaj: www.rubberpol.wixsite.com/mrbbrpl/tickets-gifts, a koszulki z limitowanej serii POLISH MY SAUSAGE w sklepach stacjonarnych REFFORM oraz na stronie Wyborów i w sklepie internetowym www.refform.pl. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na organizację Wyborów Mr. RUBBER POLAND ’18.Zdjęcie użytkownika Greg Osko.

Zdjęcie użytkownika Greg Osko.

 

 

 

źródło: materiały organizatorów