Wybory Mister Rubber Poland 2018

Ruszyły przygotowania do drugiej edycji Wyborów Mister Rubber Poland 2018. Po apetycie, jaki spowodowała pierwsza edycja Wyborów (forma, rozmach, wspaniali kandydaci do tytułu no i oczywiście sam zwycięzca) Organizatorzy mają trudne zadanie, by poziom imprezy był nie niższy niż tej pierwszej.

Sama impreza rozgłosu nabrała gdyż Organizatorzy otworzyli imprezę dla środowiska multifetyszowego, nie było wcześniej podobnej imprezy zrobionej z takim rozmachem a tuż po wygranej pierwszego polskiego Mister Rubber – Michała, który na scenie czuł się, jak ryba w wodzie, stała się ona jeszcze bardziej popularna.  Definitywnie jej atrakcyjności dodał jeszcze fakt, że pierwszy polski Mister Rubber 2017 zdybał także tytuł MIR21 (International Mister Rubber).

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1876641002645952/

Wybory odbędą się w dniu 19 maja 2018 roku w warszawskim Klubie Voo Doo.

Wzorem poprzedniej imprezy Organizatorzy zapowiadają także imprezę towarzyszącą o dobrze znanej nazwie: Oscura Party. Bywalcom nie trzeba tej imprezy zachwalać. Chętnych na przeżycie czegoś wyjątkowego,  zapraszamy na jedyną tego formatu multifetyszowa imprezę w Polsce.