U-BOOT 2

U-boot to impreza dla facetów z fetyszami. Nie zamykamy się na jeden konkretny, dlatego chętnie spotykamy się w gronie facetów lubiących skóry, sneakersy, latex, miśków, klimaty sportowe, mundury, puppy, militaria, socksy… Lista jest naprawdę długa. Po co się ograniczać?

Najważniejsze, że w trakcie imprezy nie obowiązuje ścisły dresscode. To Ty decydujesz czy będziesz z nami w fetyszowym outficie, do czego oczywiście zachęcamy.

U-boot to miejsce, w którym spotkasz dawno nie widzianych znajomych, porozmawiasz z przyjaciółmi, a także poznaszfacetów, którzy czują klimat. U-boot to miejsce stworzone z myślą o Tobie i tworzone przez Ciebie.

Kamil – MRP2018, Ambasador Programu The Nest i pomysłodawca eventu zaprasza na drugie z comiesięcznych spotkań w Warszawie. Bez ścisłego fetyszowego dresscode’u, jednak z fetyszowym nastawieniem. W ostatni piątek września, tj. 28.09.2018 r., poza standardowym spotkaniem przy piwku i shotach, w U-boocie wyprzedaż fetyszowej garderoby.

Każdy z nas ma coś co wisi w szafie i czeka na lepsze czasy. Lepsze czasy nadchodzą! A jeśli po wypakowaniu walizek te skóry, latexy, mundury i inne soxy czy sneakersy nie mieszczą się w szafie U-BOOT ma rozwiązanie.

Jeśli chcesz zwolnić trochę miejsca w szafie zgłoś się mailowo na adres: u.boot.event@gmail.com. W odpowiedzi dostaniesz wszystkie ważne informacje o fetyszowej wyprzedaży piwnicznej (w końcu widzimy się na -1).

Co można zgłosić na wyprzedaż w U-BOOT-cie?

– męskie fetyszowe ciuchy (np. skóra, guma czy mundury)
– męskie fetyszowe obuwie (np. sneakersy czy glany)
– czegoś brakuje? pytania? – czekam na maile

W końcu U-BOOT to miejsce stworzone z myślą o Tobie i tworzone przez Ciebie.

Najbliższe spotkanie:

28.09.2018 r. od 21:00

ul. Wilcza 23, Warszawa

 

Zobacz także na: Instagramie