6. piFFko podczas Folsom w Mutschmann’s

Tradycyjnie reFForm Fetish Store, Fundacja reFForm oraz grupa  Multi Fetish Poland zapraszają 8 września 2018 w godz. 16.00 do 18.00 do berlińskiego Mutschmann’s na polskie fetyszowe 6. piFFko podczas Folsom.

Będzie to najlepsza okazja do spotkania w gronie przyjaciół i znajomych podczas tego największego w Europie fetyszowego święta. Niektórzy będą po raz kolejny, a inni po raz pierwszy… Będą rozmowy, uściski, odnawianie lub utrwalanie znajomości i przyjaźni. Wielu czeka na ten dzień cały rok, bo z rożnych przyczyn nie mogą się widywać ze znajomymi w Polsce.

piFFko cieszy się także popularnością wśród przyjaciół polskich fetyszystów oraz  Misterów Leather/Rubber/Fetish z całej Europy i USA, przedstawicieli Mister B i Boxer. Nie zabraknie na nim naszych polskich reprezentantów sceny fetyszowej: Mistera International Rubber – Michała oraz Mister Rubber Poland 2018 – Kamila.

piFFko to tradycja, która na stałe wpisała się w kalendarz Folsom Europe. Kolesie z innych krajów, z innych klubów z zazdrością patrzą na polską integrację podczas Folsom. Z lepszym albo gorszym skutkiem próbują organizować podobne spotkania w ramach swoich klubów. Ale to o polskim piFFku mówi cała Europa! I nie może was na nim zabraknąć!