Wybory Mister Rubber Poland

Historia kultury rubberowej sięga lat 80-tych XX wieku. Do niedawna jeszcze marginalna część fetyszu aktualnie przeżywa ogromną popularność, zdobywa dużą rzeszę miłośników a imprezy organizowane przez jej propagatorów należą do najlepiej zorganizowanych i super widowiskowych.

W kulturze rubberowej w Polsce coś drgnęło kilka lat temu, gdy częściej niż zawsze na imprezach spotkać można było coraz większą liczbę ubranych w gumy kolesi.

Pierwsza oficjalną imprezą rubberową CODE RUBBER zwołano kilka lat temu ale to dopiero ta w maju 2015 r. pod nazwą Warsaw Fetish Weekend (WFW) pokazała, jak kultura rubberowa w Polsce dobrze się rozwija.

Imprezę WFW odwiedziło sporo gości z całej Polski oraz z Austrii, Australii, Danii, Niemiec i in. krajów. W trakcie WFW były spotkania wyłącznie gumowe oraz imprezy towarzyszące: Leather Invation oraz Contrabanda. Całość, jak się mało okazać była zalążkiem silnego ruchu multifetyszowego.

Wybory Mister Rubber Poland

Wisienką na torcie ostatnich kilku lat działalności kultury rubberowej stały się zorganizowane po raz pierwszy w Polsce Wybory Mister Rubber Poland 2017. Pierwszym Mister Rubber Poland został Michał, który swoją kadencję rozpoczął z wysokiego C organizując pomoc dla prześladowanych gejów w Czeczenii (pisaliśmy o tym tutaj).

Pierwszy Mister Rubber Poland 2017 – Michał

Nagrodę główną dla zwycięzcy – bilet lotniczy do Chicago na MIR21 – fundowała Fundacja REFFORM.

Pomysłodawcami Wyborów Mister Rubber Poland, organizatorami i realizatorami są Grzegorz Ośko oraz Maciej Chojnacki.


Galeria zdjęć: